اخبار > مجله خانواده مفید منتشر شد


 

تعداد بازدید: 616

شماره خبر: ٤٩٧٣

تاریخ: جمعه ١٣ اسفند ١٣٩٥

مجله خانواده مفید منتشر شد

عضو محترم خانواده مفید

سلام علیکم

به جمع مشترکین مجله خانواده مفید خوش آمدید.

این مجله با سابقه بیش از 12 ساله خود و با انتشار 30 شماره، مفتخر است که توانسته گام موثری در جهت اطلاع رسانی و معرفی اهداف و سیاست‌های مجتمع مفید  بردارد.

آخرین شماره کاغذی مجله (فصل بهار و تابستان 95) با شمارگان 3500 نسخه در اختیار خانواده مفید (اولیا، دانش‌آموزان و کارکنان مدارس) قرار گرفت.

اکنون در آستانه سال سیزدهم، مفتخریم این مجله را به صورت الکترونیکی و در قالب دو فصلنامه پاییز و زمستان 95 به اعضای خانواده مفید،  تقدیم ‌نماییم.

در زیر می توانید مجله خانواده مفید که در زمستان 95 به چاپ رسیده است را دانلود کرده و مطالعه بفرمائید. (روی عکس کلیک کنید)

 

مدرسه مفید قلهک

 

مجله الکترونیکی شماره 31  خانواده مفید با موضوع «عنصر یادگیری در مدرسه زندگی» منتشر شد.

دو فصلنامه پاییز و زمستان 95 خانواده مفید در کانال تلگرامی مجله خانواده مفید به نشانی @khanevademofid  نیز  قابل دریافت است.

 

در این شماره می‌خوانید:

* به توصیه شهید رجایی معلم شدم: آشنایی با استاد بهنام؛ از مفاخر مفید و معلم زیست شناسی دبیرستان مفید منطقه 2 و همچنین مدیر و معلم راهنمای مدرسه راهنمایی مفید منطقه2 در دهه های شصت و هفتاد.

* از مهندسی شریف تا دکترای اقتصاد: آقای دکتر علی سرزعیم، فارغ التحصیل دوره 14 مفید، دلیل تغییر رشته از مهندسی مکانیک دانشگاه شریف به رشته اقتصاد را شرح می‌دهد ایشان دانش‌آموخته مقطع دکترای اقتصاد دانشگاه میلان ایتالیاست و اکنون علاوه بر عضویت در هیئت علمی دانشگاه علامه، از مشاوران مرکز بررسی‌های استراتژیک دولت نیز می‌باشد.

* تجربه فنلاند: گزارشی از بازدید گروهی از مدیران و مسئولان مدارس مفید از تعدادی از مدارس کشور فنلاند .

از مدارس برتر رشته علوم انسانی هستیم: دیدار با آقای بابایی، مدیر دبیرستان مفید منطقه3 و آشنایی با فعالیت‌های آموزشی و پرورشی آن مدرسه. به همراه گزارشی از طرح تعالی.

 

مدرسه مفید قلهک

 

موضوع پرونده این شماره: عنصر یادگیری در مدرسه زندگی

*نقش معلمان در نهضت یادگیری:  پای صحبت کارشناس این شماره پرونده، آقای حشمتی؛ کارشناس با تجربه در زمینه تعلیم و تربیت و یادگیری در مدرسه که مدیر سابق دفتر مطالعات و پژوهش مجتمع مفید بودند و اکنون معلم درس تفکر و سبک زندگی پایه هفتم دبیرستان‌ دوره اول مفید منطقه2 هستند. ایشان در حال حاضر سردبیر ماهنامه رشد معلم نیز هستند.

*جدول عنصر یادگیری در مدرسه زندگی: محورهای چهارده‌گانه عنصر یادگیری بر اساس سند مصوب شماره 3 مدرسه زندگی در متوسطه اول مفید.

* بررسی عنصر یادگیری در مدارس مفید بر اساس سند شماره3 مدرسه زندگی: بررسی نمونه فعالیت های یادگیری در دبستان ها و دبیرستان‌های دوره اول مفید.

* زندگی در دبستان دخترانه مفید : گزارشی از شروع سال تحصیلی و فعالیت روزانه در دبستان دخترانه مفید به روایت مدیر دبستان.

* سی و شش سال اردوی جهادی در مدارس مفید: گزارشی از برگزاری اردوی جهادی تابستان 95 در دبیرستان‌های مفید منطقه 1 و

به همراه: اخبار و مطالب خواندنی از مدارس مفید

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

کليه حقوق اين پورتال متعلق به مجتمع آموزشی مفید می باشد.